Menu
Senior nyheder 15. juni kl. 21:23
Fodbold Fitness opstartet i Såby
Ungdoms nyheder
Opstart af PIGE fodbold i Såby
Ungdoms nyheder
Såby ungdom på banen med Zlatan
Senior nyheder
Lokalderby: Hvalsø IF - Såby Fodbold
Senior nyheder
Første Hjemmekampe på Stadion

Sponsor i Såby Fodbold

Næste kampSerie 2 • Pulje 3

Der er ingen fremtidige kampe på programmet
Kommende kampe
Juni 2016
3.
fredag
17.30
Herstedøster IC
3 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (02) • Pulje 3
Herstedøster Stadion
Svogerslev/Såby/Gevninge
Herstedøster Stadion
4.
lørdag
12.00
Holbæk B&I
2 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (02) • Pulje 2
SuRi Park
Svogerslev/Såby/Gevninge
SuRi Park
4.
lørdag
13.30
Hvalsø-Såby
livescore
1 - 4
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (99) • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads
Ringsted IF
Hvalsø ny Idrætsplads
4.
lørdag
15.30
Såby Fodbold
1 - 4
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Såbyhallen
KFUM BK, Roskilde
Såbyhallen
7.
tirsdag
19.15
Hvalsø-Såby
1 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (99) • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads
FC Nakskov
Hvalsø ny Idrætsplads
9.
torsdag
18.30
Svogerslev/Såby/Gevninge
4 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (02) • Pulje 3
Svogerslev Idrætspark
Bane 11.2
Holbæk B&I
Svogerslev Idrætspark
Bane 11.2
11.
lørdag
11.00
Greve Fodbold
livescore
4 - 0
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Greve Idræts Center
Såby Fodbold
Greve Idræts Center
11.
lørdag
12.00
Svogerslev/Såby/Gevninge
4 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (02) • Pulje 2
Svogerslev Idrætspark
Bane 11.3
FC Hornsherred
Svogerslev Idrætspark
Bane 11.3
11.
lørdag
14.00
Himmelev-Veddelev BK
livescore
1 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (99) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Hvalsø-Såby
Himmelev Idrætspark
12.
søndag
14.00
Høje Tåstrup IF
2 - 9
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 2 • Pulje 4
Gadehaveskolen
Såby Fodbold
Gadehaveskolen
14.
tirsdag
19.00
Såby Fodbold
4 - 4
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 6
Såbyhallen
KFUM BK, Roskilde (2)
Såbyhallen
18.
lørdag
15.30
Såby Fodbold
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Såbyhallen
Asnæs BK
Såbyhallen
19.
søndag
09.00
Såby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (09) 3M • Pulje 14
Kongeengen
Bramsnæs FB (1)
Kongeengen
19.
søndag
09.12
Såby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (08) 5M 2 • Pulje 4
Kongeengen
Tuse IF
Kongeengen
19.
søndag
09.12
Holbæk B&I
Spillet
Herrer
U10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (06) 5M Begynd. • Pulje 2
Kongeengen
Såby Fodbold
Kongeengen
19.
søndag
09.36
Ishøj BK (2)
Spillet
Herrer
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (09) 3M • Pulje 13
Kongeengen
Såby Fodbold (1)
Kongeengen
19.
søndag
09.48
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (09) 3M • Pulje 14
Kongeengen
Såby Fodbold (2)
Kongeengen
19.
søndag
10.00
LSF (1)
Spillet
Herrer
U8
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (08) 5M 2 • Pulje 4
Kongeengen
Såby Fodbold
Kongeengen
19.
søndag
10.12
Såby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (06) 5M Begynd. • Pulje 2
Kongeengen
Himmelev-Veddelev BK
Kongeengen
19.
søndag
10.48
Svogerslev BK
Spillet
Herrer
U8
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (08) 5M 2 • Pulje 4
Kongeengen
Såby Fodbold
Kongeengen
19.
søndag
10.48
Såby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (09) 3M • Pulje 14
Kongeengen
Holbæk B&I (7)
Kongeengen
19.
søndag
11.00
Såby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (09) 3M • Pulje 13
Kongeengen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Kongeengen
19.
søndag
11.00
Såby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (06) 5M Begynd. • Pulje 2
Kongeengen
Odden GI (3)
Kongeengen
19.
søndag
11.48
Hundige BK
Spillet
Herrer
U10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (06) 5M Begynd. • Pulje 2
Kongeengen
Såby Fodbold
Kongeengen
19.
søndag
12.00
Såby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (09) 3M • Pulje 13
Kongeengen
Holbæk B&I (6)
Kongeengen
19.
søndag
12.12
Såby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (08) 5M 2 • Pulje 4
Kongeengen
Jyllinge FC
Kongeengen

DBU SJÆLLAND

TV 2 SPORTEN

BOLD